کمپ دانلودجمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶

دانلود پروژه کارآموزی رشته معماری با نام فعالیت کارهای ساختمانی

سخن دوست : وَإِن يَكَادُ الَّذِينَ كَفَرُوا لَيُزْلِقُونَكَ بِأَبْصَارِهِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّكْرَ وَيَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ وَمَا هُوَ إِلَّا ذِكْرٌ لِّلْعَالَمِينَ

دانلود رایگان پروژه کارآموزی رشته معماری با فرمت ورد

پروژه کارآموزی

پروژه کارآموزی رشته معماری اجرای کـارهـای ساختمانی شـامـل مراحـل متعددی است که ضمن آن افراد با ماشین آلات ساختمانی، ابزار و مصالح گوناگون سروکار دارند . این روابط ویژگی ها امکان وقـوع حوادث را بـرای نیروی انسـانی را افـزایش می دهـنـد . محـافظت از افراد انسانی در قبال حوادث نـاشـی از کـار از اهمیت ویژه ای برخوردار اسـت . از این رو بـاید ابـزار و ماشین آلات بـه طور مستمر مورد بازرسی کامل قرار گـرفـتـه و از سالم بودن آنها اطمینان حاصل شود . در بکار گیری ماشین ها نیز باید از افراد با تجربه استفاده شود .

آشنایی کلی با پروژه کار آموزی :

مکان پروژه کـار آمـوزی یک خرابه می باشد . پروژه اجرای یک سازه آپارتمانی چهار طبقه بیست وچهار واحدی با سیستم اسکلت فلزی مـورد نـظـر اسـت .

ابعاد زمین ۳۲ در ۶۰ متر بوده کـه تقریبا ۳/۲ (%۶۰) آن زیربنای ساختمان مورده نظر ما را شـامـل مـی شـود :

اینک مـا در مرحله پاک سازی خرابه می باشیم لذا ابتدا مراحلی را کـه قبل از پاک سازی بـاید بگذرانیم ذیلاً  ذکـر می نماییم :

ابـتدا کارفرما موظف است بـرای انجام مراحل قانونی و کسب مجوز پاک سازی بـه شهرداری و دیگر مراجع ذیربط مراجعه کند .

پس از انجام مراحل قانونی و کسب مجوز پاک سازی کارفرما موظف بـدادن تعهـدی مبنی بـر عدم ایجاد مزاحمت و سلب آسایش بـرای همسایگان و عـدم ایجاد سد معبر در خیابان به هنگام ساخت و پاک سازی می باشد . در ضمن کار فرما موظف به تعهد مبنی بر جلو گیری از تخریب و صدمه به ساختمان های مجاور هنگام پاک سازی و سـاخت و سـاز می باشد .

پروژه کارآموزی

فپروژه کارآموزی معماری،پروژه کارآموزی رشته معماری،پروژه کارآموزی معمار،دانلود پروژه کارآموزی،دانلود پروژه کارآموزی عمران،پروژه کارآموزی عمران،دانلود رایگان پروژه کارآموزی،سایت پروژه کارآموزی،دانلود پروژه کارآموزی با فرمت ورد،پروژه کارآموزی ورد

دانلود پروژه کارآموزی رشته معماری با نام فعالیت کارهای ساختمانی

لینک های دانلود :

dlدانلود با لینک مستقیم | حجم : ۵۹ کیلوبایت

نظرات و ارسال نظر

adminحمید گفته :
پنج شنبه , ۴ آذر ۱۳۹۵

بسیار جامع و کاربردی

پاسخ دهيد
adminعرفان گفته :
پنج شنبه , ۴ آذر ۱۳۹۵

ممنون خیلی دنبالش گشتم خدا خیرتان بده 🙂

پاسخ دهيد
adminadmin گفته :
پنج شنبه , ۴ آذر ۱۳۹۵

خواهش می کنم

پاسخ دهيد
adminعلی گفته :
پنج شنبه , ۴ آذر ۱۳۹۵

خیلی ممنون

پاسخ دهيد