کمپ دانلودیکشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۶

دانلود نرم افزار USB Secure گذاشتن قفل بر روی فلش مموری ها

سخن دوست : وَإِن يَكَادُ الَّذِينَ كَفَرُوا لَيُزْلِقُونَكَ بِأَبْصَارِهِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّكْرَ وَيَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ وَمَا هُوَ إِلَّا ذِكْرٌ لِّلْعَالَمِينَ
قوانین

دانلود نرم افزار USB Secure قفل گذاری بر روی فلش

free download USB Secure 2.0.6 for pc

USB Secure

امروز قصد معرفی یک نرم افزار ضروری و حرفه ای را به شما داریم که USB Secure نام دارد . در ادامه مطلب می توانید ویژگی های این برنامه را مشاهده کنید . کمپ دانلود این برنامه را پیشنهاد می کند !

USB Secure برای گذاشتن رمز بر روی حافظه های قابل حمل است که دیگر شما نگران اطلاعات خود نباشید . با وجود این برنامه شما به راحتی میتوانید بر روی فلش یا حافظه های قابل حجم رمز بگذارید و خیال خود را آسوده کنید . کار کردن با این برنامه بسیار ساده و ابتدایی است و نیازی به دانش فنی خاصی ندارد و شما تنها با کلیک بر روی گزینه انتخاب رمز میتوانید رمز مورد نظر خود را بر روی فلش خود اعمال کنید و زمانی که فلش خود را به هر سیستمی متصل کنید ابتدا از شما رمز میخواهد در غیر این صورت شما نمی توانید وارد آن فلش شوید . همینطور شما با استفاده از این نرم افزار کاربردی میتوانید از سرقت اطلاعات خود جلوگیری کنید ، یعنی اگر فلش شما به سرقت برود دیگر نگران اطلاعات درون فلش خود نباشید چرا که فلش بدون رمز باز نخواهد شد . نکته قابل توجه این برنامه حجم پایین آن است که تقریبا ۱ مگابایت می باشد !

دانلود نرم افزار USB Secure گذاشتن قفل بر روی فلش مموری ها

دانلود باکس
مشاهده با QR کد
نظرات و ارسال نظر