کمپ دانلودلطفا يک افزونه تاريخ نصب کنيد.

دانلود تحقیق گیاهان زینتی و اصول تغذیه آنها رشته های مدیریت خانواده و کشاورزی

سخن دوست : وَإِن يَكَادُ الَّذِينَ كَفَرُوا لَيُزْلِقُونَكَ بِأَبْصَارِهِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّكْرَ وَيَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ وَمَا هُوَ إِلَّا ذِكْرٌ لِّلْعَالَمِينَ

دانلود تحقیق گیاهان زینتی و اصول تغذیه آنها

برای رشته های مدیریت خانواده و رشته های کشاورزی

گیاهان زینتی

امروز در کمپ دانلود با یک مقاله گیاهان زینتی و اصول تغذیه آنها برای رشته های مدریت خانواده و رشته های کشاورزی در خدمتتان هستیم . این مقاله کامل است و دارای قسمت های مقدمه ، نتیجه گیری ، منابع و … می باشد .

خاک مناسب برای رشد گیاهان و گل ها، خاکی است که از جهت ساختاری، سست و متخلخل باشد، چرا که تخلخل خاک، خاک را نفوذپذیر کرده و آب، اکسیژن و مواد مغذی که نیاز اصلی گیاه برای رشد و نمو است، در اختیار ریشه قرار می گیرد.
برای بهبود بافت خاک و ایجاد تخلخل در آن، لازم است خاک به خوبی شخم زده شود؛ این کار می تواند با استفاده از بیل (برای باغچه) و بیلچه (برای گلدان یا قوطی های کاشت گل های آپارتمانی) صورت گیرد. به این ترتیب می توان با زیر و رو کردن خاک و خرد کردن بخش هایی از خاک که به صورت کلوخ درآمده اند، خاکی با بافت صاف و یکدست و منافذ بسیار ایجاد کرد.
سوابق تحقیق:

بهترین شیوه آماده سازی خاک، دوبار شخم زدن است، چرا که در مرتبه نخست خاک زیر و رو شده و کلوخ های آن خرد می شود و در مرتبه دوم، بافت خاک، به بافت مناسبی که برای کاشت گل و گیاه مناسب است، تبدیل می شود.
برای دستیابی به نتیجه بهتر لازم است هنگام شخم زدن خاک، مقداری «مواد ارگانیک» نیز به آن بیفزاییم تا خاک به منبع تغذیه ای مناسبی نیز تبدیل شود، به همین منظور می توان از کمپوست، کودهای کهنه که معروف ترین شکل آن کود حیوانی است، خاک برگ، تورب و یا کودهای شیمیایی کودهای بسته بندی شده استفاده کرد.

دانلود تحقیق گیاهان زینتی و اصول تغذیه آنها رشته های مدیریت خانواده و کشاورزی

این مقاله به قیمت ۲۰۰۰ هزار تومان به فروش می رسد . برای خرید این مقاله روی لینک های جعبه دانلود کلیک کنید

پس از پرداخت لینک دانلود به شما نمایش داده می شود

دانلود باکس
  • تعداد صفحات : 15
  • فرمت : word
مشاهده با QR کد
نظرات و ارسال نظر